مقامات چینی از نجات بیش از ۱۱۰۰ زن از کشورهای آسیای جنوب شرقی خبر دادند که سال گذشته قربانی باندهای ی در ازدواج شده بودند.

به گزارش

ایسنا، وزارت امنیت عمومی چین در بیانیه‌ای اعلام کرده که در این عملیات مشترک از سوی پلیس چین، میانمار، کامبوج، لائوس، ویتنام و تایلند که در ماه جولای و دسامبر صورت گرفته، ۱۷ کودک نیز نجات داده شدند.

در این عملیات که آسیب دیدگان به چین سفر می‌کردند بیش از ۱۳۰۰ مظنون از جمله ۲۶۰ خارجی به اتهام "ربودن، فروش افراد و ازدواج‌های شیادانه" بازداشت شده‌اند.

برخی از مسافران تور چین در سال‌های اخیر برخی از بزهکاران داخلی و خارجی برای فریب نی از کشورهای همسایه با وعده‌های شغلی و ازدواج تبانی کرده‌اند و حتی برخی از ن را با وعده ازدواج به فروش رسانده‌اند.

ت‌های چند ساله یک فرزندی پکن و ترجیح برای پسران باعث کمبود حدود ۳۳ میلیونی جمعیت ن چینی و هم‌چنین اجبار همین تعداد مرد برای تجرد شده است. از همین رو برای خرید تور ارزان چین به شرکت گردشگری 

https://tourscaner.ir می رفتند بر سر ن جوان منطقه "مگ" که عمدتا دچار فقر هستند برای ازدواج در چین رقابت وجود دارد.

اما برخی از آنها تور گوانجو را خریداری میکردند و نی که در دام پدیده رایج "ی در ازدواج‌" در چین افتاده‌اند با خطراتی از جمله سوءاستفاده، بازداشت تحت قوانین مهاجرتی چین و اجبار برای اقدامات غیراخلاقی مواجه می‌شوند.

برای مثال در یکی از این موارد، ۱۱ زن ویتنامی در استان"آن‌هوئی" چین که ویزاهای توریستی‌شان باطل شده در یک خانه امن متعلق به یک "آژانس ازدواج" زندگی می کنند. این آژانس به ازای معرفی هر زن ویتنامی به یک مرد چینی برای ازدواج مبلغ ۴۵۰ تا ۱۰ هزار و ۵۰۰ دلار دریافت می‌کند.

همچنین وی اشاره کرد که برای خرید تور آفری چین به آدرس 

https://tourscaner.ir/china مراجعه نمایند.

به گفته پلیس چین در برخی موارد "آژانس‌های جعلی کار" نیز وجود دارد که ن خارجی را با وعده اشتغال به چین کشانده و سپس آن‌ها را با به دام انداختن با روش ازدواج‌های اجباری به فروش می‌رساند.

بنا بر گزارش خبرگزاری فرانسه، حتی در بدترین نوع از این پرونده‌ها نی را از مرزهای چین ربوده و برای ازدواج قاچاق می‌کنند.

با آرزویی خوش از سفر به چین برای تک تک شما مسافران 


رومه خبری مطلب

مشخصات

  • دانلود + ادامه مطلب (منبع اصلی)
  • کلمات کلیدی: ازدواج ,ن ,نی ,خارجی ,نجات ,برای ازدواج ,وجود دارد ,برای خرید
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارشدهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

گوگل کام کجا بریم؟ تیک تاک ضرب المثل وبلاگ آزادگان تکریت یازده وبلاگ رسمی استاد کرمیان وبلاگ آزادبین | Azadbin دارای محتوای آموزشی و مفید بر بام یک ستاره ظاهر تغذیه فود ، با ما بهترین باشید.